اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک

اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک

امروزه رباتیک یک صنعت پولساز است که علاوه‌ بر رشد فکری مصرف‌کنندگان سبب کارآفرینی می‌شود. ربویونیک شرایط استثنایی برای اخذ نمایندگی رباتیک جهت فروش و آموزش محصولات رباتیک را فراهم کرده است که شما می‌توانید از طریق آن یک منبع درآمد ثانویه به جریان درآمدی خود اضافه کنید. روبویونیک (شرکت رباتیک آروند) دارای محصولات فناوری محور است که باتوجه به بازار گسترده آن، می‌تواند با اخذ نمایندگی رباتیک درآمد بالایی برای شما داشته باشد.

نمایندگی رباتیک در یک نگاه

یک مسئولیت اجتماعی مهم که می‌تواند برای نمایندگان درآمد داشته باشد، عقد قرارداد جهت برگزاری ورکشاپ‌ها و کلاس‌های رباتیک است. دانش‌آموزان می‌توانند با شرکت در دوره‌ها با مفاهیم رباتیک آشنا شوند و یک تفریح علمی سالم را تجربه کنند. اگر مدرس رباتیک هستید یا دارای یک موسسه رباتیک و خلاقیت میباشید، میتوانید با استفاده از پکیج های آموزش روبویونیک  ویژه مدرسین با قیمت بسیار مناسب برای آموزش های خود استفاده کنید. با استفاده از بسته های آموزش رباتیک روبویونیک تمام دانش آموزان شما عضو خانواده بزرگ روبویونیک خواهند بود. صدور گواهی پایان دوره ، شرکت در مسابقات روبویونیک و تمامی سرویس های ویژه روبویونیک شامل تمامی دانش آموزان روبویونیک خواهند بود.

کیت رباتیک برای کودکان خرید پک رباتیک کیت آموزش رباتیک دانش آموزی روبوکاپ پک رباتیک پیشرفته کیت رباتیک پیشرفته رباتیک دانش آموزشی

مراحل اخذ نمایندگی

یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق علم رباتیک دریافت نمایندگی رباتیک از یک شرکت معتبر خواهد بود. اینگونه اعتماد بیشتری را جلب خواهید کرد و دیگر نیاز به هزینه های زیاد بازاریابی و اعتماد سازی در بین والدین نخواهید داشت چراکه تمامی این امور از قبل انجام شده و آماده بهره برداری از طرف شما خواهد بود. با دریافت نمایندگی انحصاری از مزایا و خدمات بسیاری بهرمند خواهید شد. اگر شما مدیر مدرسه یا موسسه آژاد هستید یا معلم و مدرس دوره های ابتدایی یا موسسات آموزشی می‌باشید حداقل شرایط زیر را جهت اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک را دارید.

1. مدرسین دارای حداقل 3 ستاره در پنل مدرسین روبویونیک
2. مدرسین دارای یک محل با فضا و امکانات مناسب، جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و مراجعه ارباب ‌رجوع باشند.

 • اشخاص حقیقی (مدرسین) که در زمینه‌های مرتبط با رباتیک دارای رزومه می‌باشند و دارای مکانی مناسب جهت آموزش باشند (حتی الامکان اشتراکی مثل مدرسه یا موسسات آزاد)
 • مؤسسات آموزشی اعم از آموزشگاه‌های آزاد، مدارس، دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها، مراکز فنی و ‌حرفه‌ای و شرکت‌هایی که در زمینه‌های آموزشی فعالیت دارند.

3. شرکت‌های مهندسی که در زمینه‌های مرتبط با علم رباتیک فعالیت دارند.

مراحل اخذ نمایندگی
ثبت نام در پنل مدرسین رباتیک
تشکیل کلاس و گذراندن دوره ارزیابی
ارسال گزارشات و دریافت حداقل امتیاز
صدور مجوز نمایندگی رباتیک
ارتقا پنل به نمایندگی
تعریف مدرسین زیرمجموعه و کلاس ها
استفاده از تخفیفات ویژه و امکانات دیگر

ثبت نام در پنل مدرسین

اولین اقدام جهت دریافت نمایندگی رباتیک روبویونیک ثبت نام شما در سامانه یکپارچه مدرسین روبویونیک می‌باشد. اگر شما مدیر مدرسه یا مجموعه آزاد هستید ، معلمین شما ملزم به ثبت نام در این سامانه هستند وگرنه امکان اخد نمایندگی نخواهد بود. هدف اصل ما ارتقا سطح کیفی آموزش و رضایت بالای والدین و دانش آموزان عزیز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم یکپارچه مدیریت مدرسین و نمایندگان و امکانات آن به صفحه مربوط به آن مراجعه فرمایید.

دوره ارزیابی و تشکیل کلاس

پس از ثبت نام شما یا مدرسین زیر مجموعه شما وارد مرحله ارزیابی می‌شوید. پروفایل مدرس به صورت آزمایشی به مدت 3 ماه فعال خواهد بود و در این مدت با ارسال گزارشات هفتگی به تیم پشتیبانی آموزش روبوونیک عملکرد مدرس امتیازدهی می‌شود. در پنل مدرسین هر فرد امکان اخذ حداکثر 5 ستاره خواهد داشت که با دریافت حداقل 3 ستاره مجاز به اخذ نمایندگی است.

خرید بسته آموزش رباتیک

توجه فرمایید در صورت عدم استفاده مدرس و نداشتن هیچگونه فعالیت پنل فوق غیر فعال شده و قابل بازگشت نخواد بود.

صدور گواهی نامه حتی در دوره ارزیابی

از دیگر مزایای پنل مدرسین امکان ثبت گواهی های پایان دوره توسط مدرسین خواهد بود.سیستم یکپارچه صدورگواهی های پایان دوره روبویونیک ، زمان تایید مدارک دانش آموزان را تسریع میبخشدو بلافاصله پس از ثبت درخواست و تایید بخش آموزش صادر خواهد.

جهت تایید گواهی نامه دانش آموزان همچنان مدرسین رباتیک متعهد به ارسال گزارشات هفتگی به بخش آموزش می‌باشند و روبویونیک روند پیشرفت دانش آموزان و کیفیت کلاس هارا مستمرا بررسی میکند.

در روبویونیک کار با نظم و قوانین خود پیش میرود. جهت صدور گواهی نامه، مدرسین ملزم به تعریف تمامی کلاس ها و دانش آموزان در سامانه یکپارچه مدرسین می‌باشند. هیچ دانش آموزی بدون تعریف در این سامانه امکان اخذ گواهی پایان دوره را نخواهد داشت.

ارتقا پنل مدرسین به نمایندگان

پس از تایید بخش آموزش و واحد مالی آکادمی روبویونیک امکان عهد قرارداد جهت دریافت نمایندگی را خواهید داشت. با عهد قرارداد نمایندگی اکانات ویژه ای به پنل نمایندگی شما اضافه خواهد شد. با ایجاد دسترسی به عنوان نماینده روبویونیک شما قادر به تعریف مدرسین متعدد در زیر مجموعه خود جهت تشکیل کلاس و مدریریت کلاس ها خواهید بود.

همچنین پس از اخذ نمایندگی  نام آموزشگاه در گواهی نامه‌های صادر شده برای دانش آموزان درج خواهد شد. این در حالی است که در دوره آزمایشی نام واحد آموزش روبویونیک به عنوان آموزشگاه ثبت خواهد شد.

تخفیفات ویژه نمایندگان

ما در روبویونیک برای رضایتمندی همکاران ما که سفیر آموزشی و تلبلیغاتی روبویونیک هستند تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته ایم. پس از دریافت نمایندگی علاوه بر تخفیفات پلکانی (5 الی 20% ) ، تخفیفات پکیج‌های ویژه مدرسین(حداقل 15%)  و تخفیفات مربوط به سفارشات بالای 50 میلیون تومان(2 الی 5%) ، شما 5 الی 7 درصد به صورت مازاد در سبد خرید تخفیف خواهید گرفت. به عبارتی در یک خرید عمده بالای 50 میلیون تومان حداقل 40% تخفیف دریافت خواهید کرد !

اگر هنوز صفحه تمامی شرایط ویژه و تخفیفات فروش عمده را مطالعه نکرده اید کلیک کنید.

 

همچنین اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس 02191300089 یا شماره تلگرام 09352778009 در ارتباط باشید


فرم درخواست نمایندگی رباتیک

جهت پیش ثبت نام در پنل مدرسین و نمایندگی رباتیک روبویونیک و همچنین بررسی سریعتر و دقیقتر درخواست شما، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید و با شماره تماس 02191300089 داخلی 4 امور نمایندگان تماس بگیرید.
 • اطلاعات شخصی

  اطلاعات خود را مطابق با مدارک شناسایی (شناسنامه ، کارت ملی) تکمیل فرمایید
 • اطلاعات شغلی و مهارتی

  لطفا اطلاعات زیر را به صورت صحیح انتخاب کنید
 • میتوانید چند گزینه را باهم انتخاب کنید
 • شما میتوانید چندین گزینه را انتخاب کنید
 • اگر در شبکه مجازی در راستای فعالیت شغلی خود فعال هستین و نشاندهنده مهارت های شماست ارسال کنید
 • اگر صفحه کاری آنلاین دارید جهت بررسی و شناخت مهارت های خود ارسال نمایید.
 • در صورتی که دارای موسسه یا فروشگاه معتبر هستید و یا قصد فعالیت در وب سایت خاصی را به عنوان نمایندگی دارید اطلاعات لازم را جهت اعتبار سنجی وارد کنید
 • اطلاعات تکمیلی

  به صورت مثال اگر شما مدرس رباتیک هستید و یا به این رشته علاقمندین میتوانید به صورت غیر حضوری یک مدرس رباتیک در مدرسه آنلاین رباتیک روبویونیک باشید که گزینه اول از لیست بالا مناسب شماست.
  به صورت مثال اگر شما مدرس رباتیک هستید و یا به این رشته علاقمندین میتوانید به صورت غیر حضوری یک مدرس رباتیک در مدرسه آنلاین رباتیک روبویونیک باشید که گزینه اول از لیست بالا مناسب شماست.
  به صورت مثال اگر شما مدرس رباتیک هستید و یا به این رشته علاقمندین میتوانید به صورت غیر حضوری یک مدرس رباتیک در مدرسه آنلاین رباتیک روبویونیک باشید که گزینه اول از لیست بالا مناسب شماست.
 • لطفا یک شماره تماس جهت ارتباط تلفنی پس از تکمیل فرم وارد کنید

منظور از کسب نمایندگی روبویونیک چیست؟

به طور کلی روبویونیک در دو بخش آموزشی و بازاریابی به واجدین شرایط نمایندگی ارائه می‌کند. در صورتی که پس از ارزیابی چند مرحله‌ای نمایندگی آموزشی روبویونیک را کسب کنید، با تدریس مبانی رباتیک به کودکان و نوجوانان می‌توانید کسب درآمد کنید، همچنین منظور از نمایندگی بازاریابی، فروش محصولات و توسعه بازار به عهده شماست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

برای اخذ نمایندگی به چقدر سرمایه نیاز است؟

سرمایه اولیه شما می‌تواند تسهیل‌کننده موفقیت شما باشد اما شرط لازم نیست. شما باتوجه به خلاقیت و مهارت‌های خود می‌توانید نماینده برتر روبویونیک باشید و درآمد بسیار مناسبی کسب کنید.

روبویونیک چه خدماتی به نمایندگان خود ارائه می‌کند؟

همکاری با شما برای ما باعث افتخار است و تلاش می‌کنیم در مسیر موفقیت همراه خوبی برای شما باشیم. بر این اساس تصمیم گرفتیم برای تمامی نمایندگان آموزشی دوره تدریس برگزار کنیم تا در صورتی که سابقه تدریس ندارید با شرکت در این دوره به یک مدرس عالی تبدیل شوید. از دیگر مزایای اخذ نمایندگی روبویونیک دریافت حداکثر تخفیف خرید پکیج های رباتیک ، صدور گواهی پایان دوره ، مسابقات رایگان رباتیک اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02191300089 در تماس باشید